Opäť je tu leto plné výletov, poznávania Prešovského kraja prostredníctvom legendárnych hrdinov, ktorí vás zavedú na miesta plné zábavy, poznania a objavovania.

MSS Levoča - Aj my sme LEGENDARIUM

Múzeum špeciálneho školstva v Levoči je tiež súčasťou 4. ročníka populárneho projektu LEGENDARIUM. Za návštevu a prehliadku nášho múzea, najmä interaktívnej zážitkovej expozície u nás získate súťažné nálepky VLAJKA, KOŠICKÁ BRÁNA a tiež plnofarebný komiks.

 

A ako môžete súťažiť?

Cestujte s legendami a zbierajte súťažné nálepky do komiksu, ktorý získate na miestach označených logom súťaže alebo priamo postavičkou legendárneho hrdinu. Bližšie informácie získate na www.legendarium.info , FB -@LEGENDARIUM , INSTAGRAM – #legendarium .  Súťažné nálepky získate zdarma ku vstupnému a plnofarebný komiks bezplatne pri prvej návšteve múzea, prípadne iného zariadenia zapojeného do Legendaria. Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžete nazbierať až 40 nálepiek, čo znamená 40 lístkov s Vaším menom v záverečnom žrebovaní o super ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, tablety, vstupy do aquaparkov, atrakcií atď.). Zároveň už počas cestovania získavate zľavy na ďalšie vstupy v garantovaných hraniciach!

 

Múzeum špeciálneho školstva v Levoči jepočas leta otvorené v pracovných dňoch, v čase od 8.00 do 16.30 hod. Jednotlivé vstupy na prehliadku stálej, interaktívnej expozície sú o 8.30, 10.00, 12.00, 13.30, 15.00 hod. Okrem stálej expozície, určenej malým i veľkým, ďalej ponúkame i prehliadky výstavy Premeny dreva, predstavujúcej tvorbu nepočujúceho umelca Mária Furčáka z Prešova.

 

Počas celého leta môžu záujemcovia využiť aj prezenčné služby špeciálno-pedagogickej knižnice, a to v čase od 8.00 do 15.00 hodiny. Bližšie informácie získate na webovej stránke múzea https://msslevoca.sk/kontakty/konzultacne-sluzby-kniznice/

 

Tešíme sa na Vás