AKTUÁLNA VÝSTAVA

Múzeum špeciálneho školstva v Levoči návštevníkom ponúka zážitkovú prehliadku modernej, interaktívnej expozície. U nás nájdete atraktívne a prakticky riešené priestory, vyskúšate si repliky vzácnych exponátov, nenútenou formou môžete spoznávať potreby a život znevýhodnených jedincov. To všetko a omnoho viac na Vás čaká na štyroch podlažiach.
Maximálny počet návštevníkov na jeden vstup je 15 osôb vrátane detí, či už ide o individuálnych návštevníkov alebo organizovanú skupinu. Vstup si rezervujte telefonicky alebo mailom.

e-mail: mss.levoca@gmail.com

mobil: +421 918 625 285

Môžete nás navštíviť v pracovných dňoch od 9.00 do 16.30 hod. Počas víkendov a sviatkov je múzeum ZATVORENÉ (október – apríl). Obsadenosť termínov nájdete TU
Galéria zo slávnostného otvorenia novej, modernej a interaktívnej stálej expozície Múzea špeciálneho školstva v Levoči, v dňoch 15. a 16. mája 2017.