WORKSHOPY

Vážení pedagógovia, milí rodičia

srdečne Vás pozývame na naše workshopy, ktoré sú voľným, kreatívnym a tematickým nadviazaním či pokračovaním troch zážitkovo-eduktívnych programov:

Braillovo písmo, ako ho nepoznáme

Čaro inkluzívnych hračiek

Prekročme bariéru ticha

Všetky konkrétne informácie získate z metodických listov, ako aj po kliknutí na jednotlivé plagáty.

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom. Tešíme sa na vás.

workshopy

Vdýchnite druhý život starým tričkám. Workshop: Namaľuj si veselé tričko. Trvanie programu: 60 min. Kapacita: max. 15 osôb, v prípade školských skupín 1 trieda. Vstupné: podľa aktuálneho cenníka.

Kto by nepoznal pexeso? Workshop: Vytvor si hmatové pexeso. Trvanie programu: 60 min. Kapacita: max. 15 osôb, v prípade školských skupín 1 trieda. Vstupné: podľa aktuálneho cenníka.

V koľkých jazykoch viete povedať svoje meno? Workshop: Zoznám sa s hravou prstovou abecedou. Trvanie programu: 60 min. Kapacita: max. 15 osôb, v prípade školských skupín 1 trieda. Vstupné: podľa aktuálneho cenníka.