Múzeum špeciálneho školstva v Levoči v spolupráci s hendikepovanou maliarkou Pavlínou Csápaiovou – Triščovou pripravilo pre žiakov 4. ročníkov základných škôl v Levoči tvorivé dielne s témou Moje vysnívané letné prázdniny. Tvorivé dielne boli záverečnou aktivitou Múzea špeciálneho školstva v školskom roku 2017/18.

Cieľom tvorivých dielní je intenzívna komunikácia a možnosť tvorivej práce žiakov s hendikepovanou maliarkou, predstavenie používanej výtvarnej techniky, podpora kreativity u žiakov inklinujúcich k výtvarnému prejavu, vytvorenie priestoru a atmosféry spájajúcej žiakov s hendikepovanou maliarkou, študentiek Strednej pedagogickej školy s hendikepovanou maliarkou a žiakov so študentkami Strednej pedagogickej školy v Levoči a ich vzájomnej komunikácie.

Fotogaléria z podujatia: