Milé seniorky, milí seniori,

od nášho posledného tvorivého stretnutia v Múzeu špeciálneho školstva v Levoči ubehlo pekných pár mesiacov. Dúfame, že ste ich strávili príjemne pri aktivitách, ktoré vás tešia a načerpali ste nové sily. Ani my v múzeu sme nezaháľali a zbierali sme kreatívne nápady, o ktoré by sme sa s vami rady podelili na ďalších pravidelných stredajších stretnutiach.

To prvé sme odštartovali v stredu 24. januára o 9:30 hod. Ďalšie budú nasledovať každú párnu stredu v čase od 9:30 do 12:00 hod. Príďte sa inšpirovať a vytvoriť si dekoratívne záložky do knihy plné vzorov a farieb. Potešte seba aj svojich blízkych milou drobnosťou, ktorú sami zhotovíte v príjemnej atmosfére a spoločnosti rovnako naladených ľudí.

Tešíme sa na vás v Múzeu špeciálneho školstva v Levoči.

3. apríl 2024
17. apríl 2024