Ekomúzejníci v akcii

Letný projekt

Tak a je to vonku.

Ekomúzejníci v akcii je názov tohtoročného letného, enviro projektu pre deti od 7 do 11 rokov, ktorý pripravujeme s finančnou podporou Nadácie VSE počas mesiacov júl a august 2024.

„Komu sa nelení, tomu sa zelení“ – je náš tohtoročný headline či motto letného projektu.

Denný, pestrý, zážitkový, edukatívny, ale aj hravý program bude originálny, prebiehajúci v interiéri, ako aj exteriéri múzea a jeho blízkom okolí.

Ekomúzejníci v akcii plagát

Cena pre účastníkov je 130,00 Eur. Suma zahŕňa: táborový outfit (tričko, šiltovku, vrecúško, pršiplášť, desiatu, teplý obed, olovrant a pitný režim, pomôcky a materiály na kreatívne tvorenie, poistenie, záverečné odmeňovanie a iné.)

Tak, ako minulý rok, aj teraz máme pripravené zľavy z poplatku pre súrodencov (20 %) a tiež deti s ŤZP (50 %).

Malí múzejníci budú tvoriť, spoznávať, ale aj sadiť, polievať, turistikovať, vytvárať, zveľaďovať a chrániť zelenú múzejnú oázu.
Originálne a netradičné prepojenie kultúry s prírodou.

Všetko dôležité nájdete aj na facebookovej stránke Ekomúzejníci v akcii

Tešíme sa na všetkých ekomúzejníkov. 🙂

Uzávierka prihlášok pre 1. turnus je 15. jún 2024 a pre 2. turnus je 30. jún 2024.

Svoje deti prihlasujte telefonicky, mailom alebo osobne, a to priamo v Múzeu špeciálneho školstva v Levoči.

Manuál a program pre účastníkov projektu

Urobte svojim deťom radosť darčekovým poukazom do nášho letného projektu.

Dostupný je na vyžiadanie v múzeu.

Darčeková poukážka ekomúzejníci

e-mail: mss.levoca@gmail.com

mobil: +421 918 625 285

Kontaktné údaje:

Múzeum špeciálneho školstva v Levoči

Námestie Majstra Pavla 28, 054 01 Levoča

Kontaktné osoby:

Mgr. Štefánia Petreková, riaditeľka múzea

Mgr. Elena Gurová, lektorka/múzejná pedagogička

Projekt realizujeme s finančnou podporou Nadácie VSE.